Wszystkie osoby zainteresowane pracą lub praktykami w naszej firmie zachęcamy do wysłania aplikacji na adres office@leader-transport.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Aktualne oferty pracy

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI
– pozyskiwanie zleceń transportowych od klientów z krajów niemiecko języcznych
– zarządzanie własnym taborem oraz pracą kierowców
– planowanie oraz kontrola realizowanych zleceń
– dbałość o wysoki poziom świadczonych usług transportowych
– kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA
– bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
– doskonała organizacja pracy, zdolność logicznego myślenia i wnioskowania
– umiejętność budowania oraz utrzymywania dobrych i długofalowych relacji z Klientami
– kreatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
– komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY
– umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet premiowy
– telefon służbowy oraz laptop
– pracę stacjonarną w siedzibie firmy
– szkolenia zawodowe dla kandydatów spoza branży TSL
– możliwość rozwoju zawodowego
– ciekawą pracę w dynamicznym i młodym zespole
– możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133poz. 883)

WYMAGAMY:
– biegłej znajomości języka niemieckiego
– doświadczenia w umawianiu i prowadzeniu spotkań handlowych;
– wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych;
– zdolności analitycznego myślenia i kalkulacji kosztów;
– dynamizmu w działaniu i zaangażowania w wykonywaną pracę;
– dobrej znajomości pakietu MS Office;
– prawa jazdy kat. B;
– mile widziane doświadczenie w branży TSL w pozyskiwaniu nowych klientów z obszaru B2B oraz w sprzedaży usług.

OFERUJEMY:
– dynamiczną pracę w wymagającym środowisku biznesowym w dynamicznie rozwijającej się firmie;
– kontakt z międzynarodowymi klientami;
– możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych;
– narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy;
– atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym.

Zatrudnimy kierowcę kat. C na trasy międzynarodowe.
Samochód Iveco Daily 7,2 DMC, 15 – paletówka, obustronna firana + winda

WYMAGANIA:
– prawo jady kat. C
– świadectwo kwalifikacji / kod 95
– karta kierowcy
– sumienność
– dyspozycyjność

OFERUJEMY:
– dogodny system pracy do ustalenia:
1) każdy weekend w domu, wyjazd busem osobowym zawsze w niedzielę około godz. 16:00, powrót busem osobowym w sobotę około 06:00 rano,
lub
2) praca w systemie 2 / 2, 2 tygodnie jazdy / 2 tygodnie wolnego
lub
3) praca w systemie 4 /1, 4 tygodnie pracy / 1 tydzień wolnego
– posiadamy swój parking w DE wraz z mieszkaniem dla kierowców
– nowe samochody
– jazda wyłącznie po DE, AT, CH, NL